פרסול פי.סי. בע"מ

פתרונות         מחשוב

אודותינו

פרסול פי סי התחילה את דרכה בעולם מערכות המידע בשנת 1994 והפכה במשך השנים לחברת -IT מהאמינות בישראל. אנחנו מספקים פתרונות שלמים ללקוחות - שכוללים הקמת תשתית ושירותי תמיכה. החברה מתמחה באספקת פתרונות ומתן מענה כולל בתחום שרותי המחשוב והתקשורת למגזר העסקי. אספקת פתרונות אלו תוך התאמה מתמדת לשינויים בתחום טכנולוגיות המידע וריכוז ידע ומקצועיות ברמה גבוהה מאפשרת לחברתנו להוות כתובת אחת "One Stop Shop" לפתרונות כוללים בתחום המחשוב והתקשורת המותאמים לצרכי הלקוחות תוך התבססות על המוצרים המובילים בעולם.

העידן בו אנו חיים מושפע יותר מכל על ידי מהפכת המידע, אשר הפכה את הידע למשאב המשמעותי ביותר שעומד לרשותם של גופים וארגונים רבים. אי לכך, יכולתו של ארגון לעמוד במטרות ויעדים נמדדת במידה מכרעת על ידי האופן בו הוא מנהל את הידע המצוי ברשותו. עובדי החברה נמצאים בחזית הטכנולוגיה ובאמצעותם אנחנו מסייעים לחברות מכל תחומי המשק להתמקד בעסקי הליבה שלהן, תוך אפשרות לגמישות תפעולית בעולם העסקים התזזיתי של היום.

בעזרת הבנה של המאפיינים הייחודיים לכל לקוח – אנחנו מצליחים לשלב מגוון מוצרים מתקדמים לפתרון מערכתי כולל. ערכי ההגינות והאמינות מלווים אותנו כל השנים, וגם הלקוחות שלנו מלווים אותנו תקופות ארוכות. אנחנו מאמינים שאפשר לעשות עסקים אחרת, עם עמידה בתקציב, לוח הזמנים והדרישות שלכם בכל פרויקט.

כל הזכויות שמורות לפרסול פיסי בע"מ | החרושת 11, ת.ד 1120, רמת השרון 4711102 | טלפון: 03-5473217 | פקס: 03-5473253