פרסול פי.סי. בע"מ

פתרונות         מחשוב

שירותים

אתם לא יכולים להרשות לארגון שלכם לעצור לרגע. מערכות המידע הארגוניות שלכם הינן קריטיות לפעילות השוטפת ולפיכך עליהן להיות במיטבן בכל רגע נתון. בין אם מדובר במחשוב שולחני, מרכזי מידע או משתמשים ניידים – כולם צריכים לפעול 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע בכל מקום בו הם נמצאים ועם רמת שירות (SLA) שנושקת לשלמות.

פרסול פי סי שמה לה למטרה לתת מענה מדויק ויעיל לצורך הטבעי של חברות וארגונים מכל התחומים לרוץ קדימה מבלי להביט לאחור. מערך השירות שלנו בנוי להעניק תמיכה טכנית ולוגיסטית רחבת היקף לחברות מכל מגזרי המשק, על מנת שלקוחותינו יוכלו ליהנות משקט נפשי ולהתמקד בליבת העסקים שלהם, על הצד הטוב ביותר.

הלקוחות שלנו יודעים שכל מה שהם צריכים על מנת להצליח בעידן המידע מצוי ומנוהל עבורם תחת קורת גג אחת. באמצעות קשת הפתרונות המוכחים שלנו, נוכל לסייע גם לכם לתרגם את פעילותכם לידע משמעותי ולהפיק ערך אמיתי מהמידע המצוי ברשותכם.

אנו מתמחים בניהול ותיאום פרויקטים ארגוניים תוך תיאום משימות מול ספקי הציוד החיצוניים בהתאם לצרכי הארגון. אנו יודעים להתאים את תשתיות החשמל, הלוגיסטיקה והבטיחות לרמת השדרוג של מערכי הטכנולוגיה, כאשר אנו מצויים בסינרגיה מתמדת עם מקצוענים בכל התחומים, לרבות יועצים, מנתחי מערכות ומפתחים מן השורה הראשונה.

אנו מתגאים בשרות מהיר, מיידי ורציף בכל מקום בישראל. המומחים שלנו, שעוברים הכשרות ותהליכי הסמכה זמינים בכל עת להתמודד עם כל קריאת שרות. מוקד השליטה והבקרה שלנו מצויד באמצעי טכנולוגיה מתקדמים, המאפשרים מתן מענה לכל צרכי הלקוח.

ארגונים שרוצים להוביל ולעמוד ביעדים אינם צריכים להתפשר על פחות מהטוב ביותר. כבר למעלה מ-18 שנים שאנחנו מטפלים במערכי המחשוב של חברות וארגונים עסקיים בישראל. לא משנה מה גודל הארגון שלכם, גם אתם יכולים לשפר את רמות הזמינות, לייעל תהליכים, להפחית עלויות שוטפות, לעמוד ביעדי אמנת השירות וליהנות משקט נפשי.

מערך התקשורת הינו תשתית היסוד של כל ארגון. הקמת רשת תקשורת IP מתקדמת, איכותית ואמינה, מאפשרת לארגון להפעיל את מערכות המידע שלו באופן יעיל וליצור סנכרון אופטימלי בין תחנות הקצה של המשתמשים לבין השרתים, האפליקציות והיישומים שבידי הארגון. למומחים שלנו ידע וניסיון רב בהקמה ותפעול של מערכות תקשורת ומערכות המידע בארגון כשהם נשענים על תכנון יסודי של מאפייני הרשת של הארגון, יישום מוקפד של שלבי האינטגרציה ותחזוקה שוטפת.

בין תחומי ההתמחות שלנו אפשר למצוא תכנון והקמה של רשתות מקומיות (LAN), רשתות אלחוטיות, רשתות מרחביות (WAN), מערכות גישה אופטימלית לאינטרנט, יישום אבטחת מידע ואיכות שירות מערכות שליטה ובקרה לרשתות ויישומי מולטימדיה.

אנחנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם יצרני ציוד תקשורת ואבטחת מידע המובילים בעולם, על מנת ליצור את התמהיל אידיאלי בין המוצרים המובילים בשוק כמענה מקסימלי לצרכי הארגון.

ארגונים מחויבים להגן על מאגרי המידע הנמצאים ברשותם מפני גישה ושימוש בלתי מורשים, מחיקה, גניבה, עיוות והרס. ככל שמערכות המידע הופכות לנגישות מכל מקום וגובר השימוש בשירותים מבוססי אינטרנט, כך קיים צורך חיוני לאבטחת המידע כתנאי להבטחתן של פעילותן התקינה של מערכות המידע הארגוניות.

פרסול פי סי מעניקה מענה מקיף לצרכי אבטחת המידע של הארגון, החל מפתרונות תשתיתיים המגינים על ליבת מערכות אחסון, בסיסי נתונים, מערכות הפעלה וטלפוניה, ועד לפתרונות אפליקטיביים עבור היישומים המצויים בשכבות המחשוב העליונות. היכולת שלנו להעניק לקשת רחבה של ארגונים מעטפת הגנה המותאמת לצרכיהם, נגזרת באופן ישיר מההבנה שלנו בתהליכים עסקיים שונים והשלכותיהם.


כל הזכויות שמורות לפרסול פיסי בע"מ | החרושת 11, ת.ד 1120, רמת השרון 4711102 | טלפון: 03-5473217 | פקס: 03-5473253